belkirustykalne.pl

Belki na suficie

stworzą piękny strop drewniany

Imitacja drewna to nie tylko belki na suficie

Imitacja drewna

Profile dekoracyjne drewnopodobne projektu Plastmaker powstają z matryc utworzonych na wzór oryginalnych belek drewnianych zarówno starych, nowoczesnych, jak i egzotycznych. Imitują również cegłę i kamień.  

Imitacje drewna, cegły i kamienia Plastmaker to najlepsza i najszersza oferta na rynku w tej branży.

Oferujemy dowolne przekroje i kształty belki podsufitowej wykonanej na wymiar, na życzenie klienta, w różnych aspektach zastosowań, różnych formatów i z różnych materiałów!

Belki sufitowe doskonale znamy

W projekcie Plastmaker od wielu lat zajmujemy się dekoratorstwem. Wykonujemy autorsko belki imitujące drewno, ale również szereg imitacji różnych materiałów i wzorów np: cegły, kamienia, marmuru, drewna o różnych walorach zewnętrznych. 

Posiadamy dziesiątki publikacji odnośnie naszych przedsięwzięć, autorskich pomysłów w ciągu wielu lat. Doskonale wiemy, że belki rustykalne nadają wnętrzom niepowtarzalny klimat, dlatego stosujemy szereg różnych materiałów, aby sprostać potrzebom Klientów.

Belki sufitowe doskonale

Podoba mi się rustykalny styl aranżacji

Obecność belek rustykalnych w moich wnętrzach to konieczność, dlatego proszę, wyślijcie mi więcej zdjęć, na których znajduje się Wasza imitacja naturalnych belek.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
rustykalny styl aranżacji

Belki drewniane na suficie po nowemu

Belki drewniane na suficie

Nie spoczywamy na laurach i ciągle się rozwijamy dopasowując się do wymagań i oczekiwań Klientów. Na przestrzeni lat opracowaliśmy szereg oryginalnych i zarejestrowanych wzorów przemysłowych, jesteśmy też autorami technologii, procesów, urządzeń, materiałów, surowców oraz narzędzi np. w postaci form i matryc. Dzięki temu wszystkiemu możemy odtworzyć powierzchnię drewnianego sufitu.

Imitacja belek drewnianych na suficie

Jednym z naszych sukcesów było np: opracowanie i wdrożenie procesu szeregu zdywersyfikowanych matryc wielokształtnych, pozwalających na osiągnięcie zmiennej geometrii wzoru przestrzennego imitującego naturalne drewno na kolejnych profilach, dzięki czemu nasze belki rustykalne na wymiar prezentują się nad wyraz atrakcyjnie.

Belki podsufitowe wykonane w tej technologii dają gwarancję wysokiej niepowtarzalności i oryginalności. Nie stoimy w miejscu. Cały czas się rozwijamy, wdrażamy i rozwijamy nowe, technologie wytwarzania narzędzi, technologii i materiałów w tym coraz to nowocześniejszych form i matryc. Po to, aby tworzyć najlepsze na rynku imitacje belek rustykalnych.

Belki rustykalne drewnopodobne

Nasz projekt zajmuje się usługami w zakresie wytwarzania profili belek rustykalnych, atrap imitujących drewno, imitacji desek elewacyjnych oraz elastycznych okładzin na bazie różnych materiałów. Usługi projektu Plastmaker są alternatywą dla powszechnie znanych i drogich profili i ciężkich imitacji, jakie dotąd były dostępne na rynku, a także kosztów, które generują prawdziwe belki rustykalne.

Profile drewnopodobne, imitujące drewno na suficie, i dekoracje wykonane w ramach projektu grupy Plastmaker doskonale służą jako maskownice, które zamaskują wszelkie pęknięcia, szpetne instalacje wod-kan-co, oraz inne. Powłoka zewnętrzna profili jest zawsze wykonana na wzór oryginalnego drewna w różnych technologiach i z różnych materiałów, co daje efekt taki, jak drewniane belki sufitowe.

IMITACJA BELEK RUSTYKALNYCH NA SUFICIE
wykonanie imitacji drewna

Imitacje belek rustykalnych to chyba coś dla mnie

Proszę, wyślijcie mi więcej zdjęć, na których znajdują się Wasze belki dekoracyjne.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Belki drewniane pod sufitem

Już dziś odmień swoje mieszkanie, dom, restaurację, hotel, sklep i nadaj wnętrzom niepowtarzalny, ciepły i przytulny klimat instalując super lekkie rustykalne belki tworzące niesamowity klimat.

Zamaskuj szpetne rury, elementy konstrukcyjne lub inne rzeczy, które od dawna Cię irytują. To takich celów należą belki sufitowe, które wytwarzamy. W zakresie naszych usług realizujemy przede wszystkim zamówienia indywidualne m.in. na belki dekoracyjne. Pozwala nam na to duża ilość nowoczesnych i funkcjonalnych narzędzi oraz posiadanych wzorów, surowców i technologii, dzięki którym można wykonać piękne belki ozdobne.

Belki drewniane pod sufitem

Belki rustykalne zamontowane w tych miejscach wyglądają najlepiej

Nasze profile zdobią: pizzerie, sklepy, restauracje, zajazdy, puby, mieszkania prywatne, inwestycje budowalne w różnych regionach kraju i Europy. Obijanie sufitu drewnem jest drogie i czasochłonne. A nasze imitacje belek drewnianych doskonale zastępują prawdziwe drewniane belki stropowe.

Podoba mi się imitacja belek drewnianych na suficie

Chcę zobaczyć, jak imitacje belek rustykalnych wyglądają w różnych wnętrzach. Proszę, wyślijcie mi więcej zdjęć, na których znajdują się Wasze belki dekoracyjne.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
rustykalny styl aranżacji

Imitacja belek na sufit jak drewniane wykończenie sufitu

Belki na suficie w salonie to świetne rozwiązanie również ze względu na cenę. Odnosząc się do wąskiej gamy przekrojów konkurencji, które oferuje belki drewnopodobne imitujące drewno nasze profile są średnio tańsze dla klienta od 15 do 30% (w oferowanych przez konkurencje rozmiarach)

Imitacje drewna zapewniają naturalny wygląd belki

Imitacje drewna

Inni producenci wytwarzają profile powtarzalne. Znaczy to tyle, że każda drewnopodobne belka rustykalna w danym przekroju posiada identyczny wzór. Jeśli klientowi na tym zależy i poinformuje nas o takiej potrzebie to w naszym przypadku wykonanie elementów drewnopodobnych w postaci sufitowych belek stropowych gdzie powtarzalność wzoru może być dużo mniejsza.

Jakie mają kolory belki stropowe Plastmaker?

Każdy z konkurencyjnych producentów imitacji drewna w swojej ofercie belek drewnianych posiada jedynie dwa kolory dostępnych produktów opisując je najczęściej odpowiednio jako: jasne oraz ciemne. W naszym przypadku kolorystyka jest praktycznie dowolna. 

Pseudo-ograniczenia w kolorystyce stanowią jedynie pigmenty, farby lakierobejce i lazury. Mieszając pigmenty czy kolory lazur otrzymujemy dowolne kolory belki stropowej o różnej intensywności np: Teak, Palisander, Kasztan, Mahoń. Cedr, Sosna czy kolory drewna egzotycznego

wykonanie imitacji drewna

Imitacje belek rustykalnych to chyba coś dla mnie

Proszę, wyślijcie mi więcej zdjęć, na których znajdują się Wasze belki dekoracyjne.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Co jeszcze jest atutem belek rustykalnych Plastmaker?

Obecni producenci posiadają sieć dystrybucji i sprzedaży opartą głównie na budowlanych marketach wielkopowierzchniowych. W naszym przypadku mamy do czynienia z usługą wytwarzania profili i realizacji indywidualnych potrzeb klientów bez wielkopowierzchniowych pośredników z kapitałem zagranicznym! My i nasi partnerzy w ramach projektu Plastmaker proponujemy relację producent — klient bez zbędnych pośredników. Oferujemy różne rozmiary i kolory belek rustykalnych.

 

Nasze techniki wytwarzania okładzin i profili powlekanych za pomocą materiałów stosowanych w powłokach strukturalnych zewnętrznych i kolorów w wybranych wzorach i ofertach specjalnych mogą na życzenie stanowić dodatkowe filtry dla promieniowania UV co tym samym podnosi to odporność instalacji na promieniowanie słoneczne i pozostałe warunki atmosferyczne. Natomiast belki czy deski wykonane z poliuretanu utleniają się znacznie szybciej pod wpływem działania promieni słonecznych. Dedykowane dodatki do belek rustykalnych sprawiają, że Twoja aranżacja stropu będzie wyjątkowo dzięki belkom stropowym Plastmaker.

Zamontowanie belek drewnianych jest proste

Techniki instalacji profili przeznaczonych do trwałej instalacji typu DEKORFLEX nie odbiegają od konkurencji. Jednakże w otwartej ofercie profili drewnopodobnych typu DEKORFRONT można rozważyć razem z instalatorem mocowania rewizyjne np. za pomocą: magnesów, rzepów, taśmy dwustronnej, metody wciskowej lub rozporowej, jak i też za pomocą imitacji gwoździa.

Zamontowanie belek drewnianych
rustykalny styl aranżacji

Podobają mi się wnętrza rustykalne

Obecność belek rustykalnych w moich wnętrzach to konieczność, dlatego proszę, wyślijcie mi więcej zdjęć, na których znajduje się Wasza imitacja naturalnych belek.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.